Promocje
brat Sergio Grimaldi Kim jest brat Elia?
brat Sergio Grimaldi Kim jest brat Elia?
19,90 zł 18,00 zł
szt.
Zawód egzorcysta ks. Andrzej Grefkowicz
Zawód egzorcysta ks. Andrzej Grefkowicz
24,90 zł 15,00 zł
szt.
Vinny Flynn 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn 7 tajemnic Eucharystii
19,90 zł 19,00 zł
szt.
Maryja. Siostra - Matka - Królowa
Maryja. Siostra - Matka - Królowa
19,00 zł 15,00 zł
szt.
Carver Alan Ames Bitwa o życie i dusze
Carver Alan Ames Bitwa o życie i dusze
27,90 zł 26,00 zł
szt.
Potrzeba Matki o. Winfried Wermter
Potrzeba Matki o. Winfried Wermter
15,00 zł 9,00 zł
szt.
Proroctwo, które można wypełnić
Proroctwo, które można wypełnić
34,90 zł 33,00 zł
szt.
Pułapka Bioenergoterapii
Pułapka Bioenergoterapii
11,95 zł 10,00 zł
szt.
Producenci

<div id="fm-pu-container" style="position: fixed; width: 100%; height: 100%; left: 0; top: 0; z-index: 999999; display: none; align-items: center;"><script>var container = document.getElementById('fm-pu-container');function hide(){container.style.display = 'none'; document.removeEventListener('mouseout', showPopup);} function showPopup(e){if(e.clientY <= 0){container.style.display = 'flex';}} var fmFCF9s7hvjeqrg=function(e){if(e.data.type == 'resize'){ var iframe=document.getElementById('fm-fc-f-9s7hvjeqrg');iframe.style.minHeight=e.data.size+'px';if(window.innerHeight<iframe.offsetHeight){container.style.cssText='overflow:auto;align-items:flex-start;-webkit-overflow-scrolling:touch';}}else if(e.data.type == 'hide'){hide();}else if(e.data.type == 'timeout'){setTimeout(function(){container.style.display='flex';}, e.data.time * 1000 );}else if(e.data.type == 'onexit'){document.addEventListener('mouseout',showPopup)}else if(e.data.type=='setBackground'){container.style.background=e.data.background;}};window.addEventListener?addEventListener('message',fmFCF9s7hvjeqrg,!1):attachEvent('onmessage',fmFCF9s7hvjeqrg);container.addEventListener("click", hide);</script><iframe id="fm-fc-f-9s7hvjeqrg" src="https://forms.freshmail.io/f/enhzkb49w9/9s7hvjeqrg/index.html" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0" width="100%" style="min-height: 493px"></iframe></div>

Regulamin

REGULAMIN ZAKUPÓW W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ NOE

 

FIRMA

Księgarnia Internetowa Noe prowadzona jest przez Nowa-Ewangelizacja Karolina Hermann, Al. Niepodległości 746a3, 81-840 Sopot. 

 

OFERTA

Oferta księgarni zawiera przede wszystkim książki. W pozycjach księgarni znaleźć można także książki, płyty, odzież.

 

REJESTRACJA I DANE OSOBOWE

1.Księgarnia Internetowa Noe umożliwia zawarcie transakcji  z rejestracją – Klient zakłada swoje indywidualne konto, podając adres email i hasło. W formularzu rejestracyjnym należy podać adres e-mail, hasło imię i nazwisko i telefon. Każdy z podanych adresów zapisywany jest pod zdefiniowaną przez użytkownika nawą. Istnieje również możliwość zasubskrybowania newslettera.

2.Rejestrując się w księgarni internetowej Noe, Klient w dowolnym momencie może wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Księgarni internetowej Nowa-Ewangelizacja.pl informacji handlowych w tym kodów rabatowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez zgłoszenie odpowiedniej dyspozycji na adres ksiegarnianoe@gmail.com

3.Rejestrując się w księgarni internetowej Noe, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści danych, ich poprawiania, jak również usunięcia.

4.Osoba rejestrująca się w księgarni internetowej Noe oświadcza, że zapoznała się z regulaminem i akceptuje jego warunki.

 

ZAMÓWIENIA

1.Księgarnia Noe prowadzi sprzedaż przez 24 h na dobę za pośrednictwem sieci Internet. Księgarnia zastrzega sobie możliwość chwilowego unieczynnienia księgarni w celu konserwacji lub aktualizacji bazy. Informacja o chwilowych przerwach w działaniu księgarni umieszczona zostanie na stronie internetowej nowa-ewangelizacja.pl

2.Księgarnia Noe zastrzega sobie możliwość kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, w celu weryfikacji złożonego przez klienta zamówienia. W przypadku braku możliwości jakiegokolwiek kontaktu z Klientem, który złożył zamówienie, księgarnia zastrzega sobie możliwość wstrzymania przyjęcia lub realizacji złożonego zamówienia.

3.Księgarnia Noe preferuje kontakt za pośrednictwem poczty mailowej: ksiegarnianoe@gmail.com

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1.Księgarnia Noe realizuje tylko zamówienia na terenie Polski.

2.Na początku swojej działalności księgarnia Noe realizuje przesyłki za pośrednictwem Poczty – Polskiej.

3.Księgarnia nie realizuje wysyłek w opcji „Za pobraniem”.

4.Jeżeli w złożonym przez klienta zamówieniu znajdują się towary z różnym czasem wysyłki, realizacja zamówienia nastąpi przy zastosowaniu najdłuższego z czasów wysyłki w zamówieniu.  

5.Czas wysyłki po skompletowaniu całego zamówienia wynosi 24 h. 

6.Zmiana lub anulowanie całego zamówienia, możliwe jest do chwili zrealizowania zamówienia. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt z księgarnią. Po zrealizowaniu zamówienia nie ma możliwości dokonania zmian lub anulowania zamówienia.

 

PŁATNOŚCI

Formy płatności, które obsługiwane są w naszym sklepie
- przedpłata na konto bankowe:
Nowa-Ewangelizacja Karolina Hermann
Al. Niepodległości 746a3
81-840 Sopot
BRE BANK: 90 1140 2004 0000 3102 3581 1320
- wysyłka za pobraniem - płatność realizowana przy odbiorze przesyłki
- płatność elektroniczna
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

KOSZT DOSTAWY

Koszt dostawy uzależniony jest od wartości i ciężaru złożonego zamówienia.

 

REKLAMACJE

1.Przez złożenie reklamacji rozumie się przesłanie zwykłą przesyłką pocztową na koszt własny Klienta reklamowanego towaru na adres:

Nowa-Ewangelizacja Karolina Hermann 

Al. Niepodległosci 746a3 

81-840 Sopot 

Z dopiskiem „REKLAMACJA"

2.Przez złożenie reklamacji rozumie się także dostarczenie reklamowanego towaru pod adres wskazany powyżej osobiście jak i również przez upoważnioną do tego osobę.

3. Reklamacje zgłosić należy w ciągu 14 dni od zakupu produktu. 

4. Rozpatrzenie złożonej przez klienta reklamacji nastąpi najpóźniej do 5 dni roboczych, od daty otrzymania przez księgarnię reklamowanego towaru.

5.W przypadku uznania złożonej reklamacji, reklamowany towar zostanie klientowi wymieniony na wolny od wad, a w przypadku niedostępności tego towaru, księgarnia dokona zwrotu równowartości ceny zrealizowanego zamówienia lub zaoferuje towar zastępczy.

 

CENY I RABATY

1.Podana cena, dla każdego z towarów w chwili złożenia zamówienia, jest wiążąca i ostateczna.

2.Ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 25.12.2014

2.Księgarnia Noe zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. O wszelkich zmianach w regulaminie księgarnia informować będzie na stronach internetowych: www.nowa-ewangelizacja.pl oraz za pośrednictwem Newslettera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl