Producenci
Regulamin

REGULAMIN ZAKUPÓW W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ NOE

 

FIRMA

Księgarnia Internetowa Noe prowadzona jest przez Nowa-Ewangelizacja Karolina Hermann, Al. Niepodległości 746a3, 81-840 Sopot. 

 

OFERTA

Oferta księgarni zawiera przede wszystkim książki. W pozycjach księgarni znaleźć można także książki, płyty, odzież.

 

REJESTRACJA I DANE OSOBOWE

1.Księgarnia Internetowa Noe umożliwia zawarcie transakcji  z rejestracją – Klient zakłada swoje indywidualne konto, podając adres email i hasło. W formularzu rejestracyjnym należy podać adres e-mail, hasło imię i nazwisko i telefon. Każdy z podanych adresów zapisywany jest pod zdefiniowaną przez użytkownika nawą. Istnieje również możliwość zasubskrybowania newslettera.

2.Rejestrując się w księgarni internetowej Noe, Klient w dowolnym momencie może wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie od Księgarni internetowej Nowa-Ewangelizacja.pl informacji handlowych w tym kodów rabatowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez zgłoszenie odpowiedniej dyspozycji na adres ksiegarnianoe@gmail.com

3.Rejestrując się w księgarni internetowej Noe, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści danych, ich poprawiania, jak również usunięcia.

4.Osoba rejestrująca się w księgarni internetowej Noe oświadcza, że zapoznała się z regulaminem i akceptuje jego warunki.

 

ZAMÓWIENIA

1.Księgarnia Noe prowadzi sprzedaż przez 24 h na dobę za pośrednictwem sieci Internet. Księgarnia zastrzega sobie możliwość chwilowego unieczynnienia księgarni w celu konserwacji lub aktualizacji bazy. Informacja o chwilowych przerwach w działaniu księgarni umieszczona zostanie na stronie internetowej nowa-ewangelizacja.pl

2.Księgarnia Noe zastrzega sobie możliwość kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, w celu weryfikacji złożonego przez klienta zamówienia. W przypadku braku możliwości jakiegokolwiek kontaktu z Klientem, który złożył zamówienie, księgarnia zastrzega sobie możliwość wstrzymania przyjęcia lub realizacji złożonego zamówienia.

3.Księgarnia Noe preferuje kontakt za pośrednictwem poczty mailowej: ksiegarnianoe@gmail.com

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1.Księgarnia Noe realizuje tylko zamówienia na terenie Polski.

2.Na początku swojej działalności księgarnia Noe realizuje przesyłki za pośrednictwem Poczty – Polskiej.

3.Księgarnia nie realizuje wysyłek w opcji „Za pobraniem”.

4.Jeżeli w złożonym przez klienta zamówieniu znajdują się towary z różnym czasem wysyłki, realizacja zamówienia nastąpi przy zastosowaniu najdłuższego z czasów wysyłki w zamówieniu.  

5.Czas wysyłki po skompletowaniu całego zamówienia wynosi 24 h. 

6.Zmiana lub anulowanie całego zamówienia, możliwe jest do chwili zrealizowania zamówienia. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt z księgarnią. Po zrealizowaniu zamówienia nie ma możliwości dokonania zmian lub anulowania zamówienia.

 

PŁATNOŚCI

Formy płatności, które obsługiwane są w naszym sklepie
- przedpłata na konto bankowe:
Nowa-Ewangelizacja Karolina Hermann
Al. Niepodległości 746a3
81-840 Sopot
BRE BANK: 90 1140 2004 0000 3102 3581 1320
- wysyłka za pobraniem - płatność realizowana przy odbiorze przesyłki
- płatność elektroniczna
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

KOSZT DOSTAWY

Koszt dostawy uzależniony jest od wartości i ciężaru złożonego zamówienia.

 

REKLAMACJE

1.Przez złożenie reklamacji rozumie się przesłanie zwykłą przesyłką pocztową na koszt własny Klienta reklamowanego towaru na adres:

Nowa-Ewangelizacja Karolina Hermann 

Al. Niepodległosci 746a3 

81-840 Sopot 

Z dopiskiem „REKLAMACJA"

2.Przez złożenie reklamacji rozumie się także dostarczenie reklamowanego towaru pod adres wskazany powyżej osobiście jak i również przez upoważnioną do tego osobę.

3. Reklamacje zgłosić należy w ciągu 14 dni od zakupu produktu. 

4. Rozpatrzenie złożonej przez klienta reklamacji nastąpi najpóźniej do 5 dni roboczych, od daty otrzymania przez księgarnię reklamowanego towaru.

5.W przypadku uznania złożonej reklamacji, reklamowany towar zostanie klientowi wymieniony na wolny od wad, a w przypadku niedostępności tego towaru, księgarnia dokona zwrotu równowartości ceny zrealizowanego zamówienia lub zaoferuje towar zastępczy.

 

CENY I RABATY

1.Podana cena, dla każdego z towarów w chwili złożenia zamówienia, jest wiążąca i ostateczna.

2.Ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 25.12.2014

2.Księgarnia Noe zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. O wszelkich zmianach w regulaminie księgarnia informować będzie na stronach internetowych: www.nowa-ewangelizacja.pl oraz za pośrednictwem Newslettera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl