Promocje
Zawód egzorcysta ks. Andrzej Grefkowicz
Zawód egzorcysta ks. Andrzej Grefkowicz
24,90 zł 15,00 zł
szt.
Vinny Flynn 7 tajemnic Eucharystii
Vinny Flynn 7 tajemnic Eucharystii
19,90 zł 19,00 zł
szt.
Maryja. Siostra - Matka - Królowa
Maryja. Siostra - Matka - Królowa
19,00 zł 15,00 zł
szt.
Carver Alan Ames Bitwa o życie i dusze
Carver Alan Ames Bitwa o życie i dusze
27,90 zł 26,00 zł
szt.
Potrzeba Matki o. Winfried Wermter
Potrzeba Matki o. Winfried Wermter
15,00 zł 9,00 zł
szt.
Proroctwo, które można wypełnić
Proroctwo, które można wypełnić
34,90 zł 33,00 zł
szt.
Pułapka Bioenergoterapii
Pułapka Bioenergoterapii
11,95 zł 10,00 zł
szt.
Pokonać przemoc Valerio Albisetti
Pokonać przemoc Valerio Albisetti
14,00 zł 12,00 zł
szt.
Producenci

<div id="fm-pu-container" style="position: fixed; width: 100%; height: 100%; left: 0; top: 0; z-index: 999999; display: none; align-items: center;"><script>var container = document.getElementById('fm-pu-container');function hide(){container.style.display = 'none'; document.removeEventListener('mouseout', showPopup);} function showPopup(e){if(e.clientY <= 0){container.style.display = 'flex';}} var fmFCF9s7hvjeqrg=function(e){if(e.data.type == 'resize'){ var iframe=document.getElementById('fm-fc-f-9s7hvjeqrg');iframe.style.minHeight=e.data.size+'px';if(window.innerHeight<iframe.offsetHeight){container.style.cssText='overflow:auto;align-items:flex-start;-webkit-overflow-scrolling:touch';}}else if(e.data.type == 'hide'){hide();}else if(e.data.type == 'timeout'){setTimeout(function(){container.style.display='flex';}, e.data.time * 1000 );}else if(e.data.type == 'onexit'){document.addEventListener('mouseout',showPopup)}else if(e.data.type=='setBackground'){container.style.background=e.data.background;}};window.addEventListener?addEventListener('message',fmFCF9s7hvjeqrg,!1):attachEvent('onmessage',fmFCF9s7hvjeqrg);container.addEventListener("click", hide);</script><iframe id="fm-fc-f-9s7hvjeqrg" src="https://forms.freshmail.io/f/enhzkb49w9/9s7hvjeqrg/index.html" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0" width="100%" style="min-height: 493px"></iframe></div>

O nas

Katolicka Księgarnia Internetowa www.nowa-ewangelizacja.pl działa od roku 2012. Jej korzenie i zrodzenie zawdzięczamy Gdańskiej Szkole Nowej Ewangelizacji. To tutaj powstał pomysł, inicjatywa i początki. W dalszym ciągu działamy w bliskiej współpracy z SNE Gdańsk. Stoisko spotkać można w trakcie kursów ewangelizacyjnych, rekolekcji, spotkań i podczas Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie. 

Księgarnia ma charakter ewangelizacyjny. Nie jest firmą założoną wyłącznie w celach zarobkowych. Na co dzień pracujemy zawodowo. Prowadzenie księgarni ewangelizacyjnej w pewnym momencie formacji odczytaliśmy jako miejsce ewangelizacji, w którym chcielibyśmy się zaangażować. Księgarnię traktujemy więc jako służbę drugiemu człowiekowi. Jest to dla nas forma - diakoni Słowa. 

Współpracujemy z wspólnotami, które organizują wydarzenia ewangelizacyjne na terenie naszej Archidiecezji. Z radością włączamy się także w reklamę i pomoc w trakcie organizacji spotkań. 

Sprzedajemy książki o tematyce ewangelizacyjnej, charyzmatycznej, także filmy i audiobooki, Boże Krówki i różnego rodzaju dewocjonalia. Wśród nazwisk autorów sprzedawanych przez nas książek i płyt znajdzie się m.in.: Papież Franciszek, abp Grzegorz Ryś, o. Wons, o. Pelanowski, M. Zieliński, o. Szustak, N. Lozano, o. R. Recław, ks. Dziewiecki, ks. Pawlukiewicz, K. Demczuk, o. Antonello i Henrique, ks. Chmielewski i inni. Cały nasz asortyment dostępny jest na stronie internetowej. 

Od roku 2017 księgarnia uczestniczy w spotkaniach organizowanych na terenie całej Polski. Posiadamy swoje niezależne stoisko, namiot handlowy. Współpracując z organizatorami największych wydarzeń ewangelizacyjnych proponujemy dobrą lekturę duchową i formacyjną. 

Praca w księgarni jest wspaniałą przygodą ! 

Karolina Hermann

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl