Producenci
O nas

Katolicka Księgarnia Internetowa www.nowa-ewangelizacja.pl działa od roku 2012. Jej korzenie i zrodzenie zawdzięczamy Gdańskiej Szkole Nowej Ewangelizacji. To tutaj powstał pomysł, inicjatywa i początki. W dalszym ciągu działamy w bliskiej współpracy z SNE Gdańsk. Stoisko spotkać można w trakcie kursów ewangelizacyjnych, rekolekcji, spotkań i podczas Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie. 

Księgarnia ma charakter ewangelizacyjny. Nie jest firmą założoną wyłącznie w celach zarobkowych. Na co dzień pracujemy zawodowo. Prowadzenie księgarni ewangelizacyjnej w pewnym momencie formacji odczytaliśmy jako miejsce ewangelizacji, w którym chcielibyśmy się zaangażować. Księgarnię traktujemy więc jako służbę drugiemu człowiekowi. Jest to dla nas forma - diakoni Słowa. 

Współpracujemy z wspólnotami, które organizują wydarzenia ewangelizacyjne na terenie naszej Archidiecezji. Z radością włączamy się także w reklamę i pomoc w trakcie organizacji spotkań. 

Sprzedajemy książki o tematyce ewangelizacyjnej, charyzmatycznej, także filmy i audiobooki, Boże Krówki i różnego rodzaju dewocjonalia. Wśród nazwisk autorów sprzedawanych przez nas książek i płyt znajdzie się m.in.: Papież Franciszek, abp Grzegorz Ryś, o. Wons, o. Pelanowski, M. Zieliński, o. Szustak, N. Lozano, o. R. Recław, ks. Dziewiecki, ks. Pawlukiewicz, K. Demczuk, o. Antonello i Henrique, ks. Chmielewski i inni. Cały nasz asortyment dostępny jest na stronie internetowej. 

Od roku 2017 księgarnia uczestniczy w spotkaniach organizowanych na terenie całej Polski. Posiadamy swoje niezależne stoisko, namiot handlowy. Współpracując z organizatorami największych wydarzeń ewangelizacyjnych proponujemy dobrą lekturę duchową i formacyjną. 

Praca w księgarni jest wspaniałą przygodą ! 

Karolina Hermann

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl