Promocje
Carlo Rocchetta Jezus uzdrowiciel
Carlo Rocchetta Jezus uzdrowiciel
29,90 zł 22,00 zł
szt.
Tim Guénard Silniejszy od nienawiści
Tim Guénard Silniejszy od nienawiści
29,90 zł 28,00 zł
szt.
TGD Na żywo CD / DVD
TGD Na żywo CD / DVD
39,90 zł 31,00 zł
szt.
Wielka Pokuta - film z spotkania DVD
Wielka Pokuta - film z spotkania DVD
20,00 zł 14,00 zł
szt.
W drodze do Niniwy kardynał Robert Sarah
W drodze do Niniwy kardynał Robert Sarah
28,00 zł 27,00 zł
szt.
Uwolniona
Uwolniona
30,00 zł 27,00 zł
szt.
Krzyż św. Benedykta metalowy 12,3cm
Krzyż św. Benedykta metalowy 12,3cm
12,90 zł 11,50 zł
szt.
Producenci
O nas

Katolicka Księgarnia Internetowa www.nowa-ewangelizacja.pl działa od roku 2012. Jej korzenie i zrodzenie zawdzięczamy Gdańskiej Szkole Nowej Ewangelizacji. To tutaj powstał pomysł, inicjatywa i początki. W dalszym ciągu działamy w bliskiej współpracy z SNE Gdańsk. Stoisko spotkać można w trakcie kursów ewangelizacyjnych, rekolekcji, spotkań i podczas Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie. 

Księgarnia ma charakter ewangelizacyjny. Nie jest firmą założoną wyłącznie w celach zarobkowych. Na co dzień pracujemy zawodowo. Prowadzenie księgarni ewangelizacyjnej w pewnym momencie formacji odczytaliśmy jako miejsce ewangelizacji, w którym chcielibyśmy się zaangażować. Księgarnię traktujemy więc jako służbę drugiemu człowiekowi. Jest to dla nas forma - diakoni Słowa. 

Współpracujemy z wspólnotami, które organizują wydarzenia ewangelizacyjne na terenie naszej Archidiecezji. Z radością włączamy się także w reklamę i pomoc w trakcie organizacji spotkań. 

Sprzedajemy książki o tematyce ewangelizacyjnej, charyzmatycznej, także filmy i audiobooki, Boże Krówki i różnego rodzaju dewocjonalia. Wśród nazwisk autorów sprzedawanych przez nas książek i płyt znajdzie się m.in.: Papież Franciszek, abp Grzegorz Ryś, o. Wons, o. Pelanowski, M. Zieliński, o. Szustak, N. Lozano, o. R. Recław, ks. Dziewiecki, ks. Pawlukiewicz, K. Demczuk, o. Antonello i Henrique, ks. Chmielewski i inni. Cały nasz asortyment dostępny jest na stronie internetowej. 

Od roku 2017 księgarnia uczestniczy w spotkaniach organizowanych na terenie całej Polski. Posiadamy swoje niezależne stoisko, namiot handlowy. Współpracując z organizatorami największych wydarzeń ewangelizacyjnych proponujemy dobrą lekturę duchową i formacyjną. 

Praca w księgarni jest wspaniałą przygodą ! 

Karolina Hermann

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl